Prodej bytu 4+kk

74 m², po rekonstrukci

Ostrava - Zábřeh

Prodej bytu 4+kk, 74 m²

Moderní rekonstrukce, 3.NP, výtah

ul. Výškovická  2578/77, Ostrava - Výškovice

Snížená cena oproti veřejné inzerci na:2.549.000,- Kč

Pozor! I když je tento byt družstevní,  lze jej financovat 100% úvěrem se sazbou od 5,7%!

Jde o moderně zrekonstruovaný družstevní byt 4+kk, 74 m2 na ul. Výškovická v Ostravě - Zábřehu.

Výškovická ulice prošla v posledních letech renovací. Nejenže okolí působí moderním, svěžím dojmem, tak i systém odhlučnění tramvají je opravdu znát.

Dům je plně revitalizovaný, zateplený s plast.okny a s novým výtahem. Společné prostory jsou dobře udržovány a svědčí o dobré správě domu.

Byt je po čerstvé rekonstrukci. A potěší především zájemce spojené kuchyně a obývacího prostoru (tzv. "kk"). Tím nám vzniknul jeden pokoj navíc, a to se rozhodně hodí.

Na podlaze najdete praktickou a odolnou kvalitní vinylovou plovoucí podlahu. Elektřina včetně rozvaděče je nově udělaná, nové jsou i obložkové dveře stejně jako omítky v celém bytě. Ve všech pokojích jsou i podhledy s vestavěnými LED svítidly.

V obývacím pokoji jsou vestavěná LED svítidla, u kterých můžete měnit barvu a intenzitu pro navození atmosféry dle vaší nálady.

Koupelna je ve stylu značky Ravak. Vana se sprchovací zástěnou je praktická vychytávka. Stejně jako polička na šampony. Při rekonstrukci soudruzi tentokrát neudělali chybu a mysleli i na širokou a hlubokou pračku. Ta se díky úpravě do koupelny vejde a navíc to bude i hezky vypadat. Vedení vody a elektřiny je chytře vedeno pod obklady.

V kuchyni jsou nové spotřebiče - indukční varná deska, elektrická trouba Whirlpool a vestavná mikrovlnka. A taky vestavěná lednice s mrazničkou. Nezapomněli jsme ani na myčku. A najdete zde takové praktické vychytávky, jako je úzký šuplík na oleje hned vedle varné plochy.

Čas strávený v nejmenší místnosti vám zpříjemní zavěšený systém WC - Geberit. A zkoušeli jste tam použít sprchu? Zkuste ji. Kdo jí dal šanci, ten si to chválí. Vy máte tu možnost.

Hlídáte si měsíční náklady na bydlení? Dobře děláte. Tento byt vám do vašeho hospodaření skvěle zapadne. Měsíční předpis nájmu je jen 2.615,- Kč.

Když to shrnu: Máme tady 1) kvalitně zrekonstruovaný byt 2) s promyšlenými detaily 3) plně vybavenou kuchyní 4) na dobře dostupném místě pro práci i odpočinek 5) navíc s úžasně nízkými měsíčními náklady.


Tento byt je taky vhodný jako investiční byt. Nájemné lze stanovit okolo 13 až 14.000,-Kč měsíčně + služby + elektřina. Byt lze financovat úvěrem s nízkými měsíčními náklady.

Pokud se vám líbí, tak se vám nedivím. Pojďte si ho zažít na vlastní kůži.
Poradím vám přitom, jak byt financovat.

SHRNUTÍ NEMOVITOSTI:

Dispozice: 

Vlastnictví: 


Celková  plocha:

Konstrukce:

Podlaží:

Výtah :

Vytápění :

Lokalita:

stav:

Rozvody vody, el.:

Měsíční náklady:

4+kk

družstevní, možno financovat, úrok cca 6,27%

74 m²

panelová

3.nadzemní podlaží  = 2.patro

ano

centrální

ul. Výškovická 77,  Ostrava 

moderní rekonstrukce

vše nové

2.615,- Kč

Tomáš Hruška jednatel makléř hlava

Ing. Tomáš Hruška


602 488 820
tomas@hruskarealitni.cz

Copyright 2022, Hruška Realitní - Disclaimer