Velkorysý byt 

v měšťanském domě z roku 1926  


 4+kk, 115 m²,  Ostrava - centrum

Prodej bytu 4+kk, 115 m²

Osobní vlastnictví, 3.NP, balkon, centrum Ostravy

Partyzánské náměstí 1738/2,  Moravská Ostrava

Rezervováno  Nabízíme vám možnost koupit jedinečný byt ve staré zástavbě širšího centra Ostravy.


Tato nabídka není prezentována veřejně.


Tento dům byl postaven mezi lety 1923 - 1926 a bydlelo v něm vedení akciové společnosti M.O.K., která se zabývala zpracováním dřeva. Ta byla umístěna nedaleko - víceméně navazovala na zadní část domu.


I dnes je poloha domu výhodná, i když z jiného pohledu. 


Partyzánské náměstí je umístěno v širším centru města Ostravy, mezi Sokolskou ulicí a Komenského sady. Jedná se klidné místo, se skvělou dostupností přímo do centra města, ať už autem, MHD, pěšky nebo třeba na elektro koloběžce.


Navíc se pěšky dostanete do 10-ti minut do ostravského "Central Parku" - Komenského sadů.  V této vzdálenosti se nachází i tenisové kurty s halou nebo Vodní svět v areálu tzv. "Čapkárny".  


Byt samotný prošel rekonstrukcí v r. 2012. Majitelé přizpůsobili byt chodu větší rodiny se 3mi dětmi. Takže 2 pokojíčky byly nutností. Došlo i k příjemnému propojení kuchyně a obývacího pokoje ve kterém přibyl krb. Navíc celý byt osadili dřevěnými eurookny s izolačními dvouskly.


Komora je prostor, kde moc nepobývají, ale i tak je velmi užitečný. V tomto případě trvale hostí pračku, sušičku, mrazák a regály na spoustu důležitých a někdy i potřebných věcí.


A kromě komory má tento byt i balkón. Majitelé ho nejčastěji využívají na sušení prádla a někdy na malou sklenku vína po práci.


Moderně je zařízeno i vytápění prostoru.


O teplo v celém bytě se stará plynový kondenzační kotel Veissmann. Ohřívá 150 litrový zásobník na vodu a zároveň zajišťuje teplou vodu do podlahového vytápění na chodbě, v obývacím pokoji s kuchyní, koupelně a WC. Stejný kotel nahřívá i vodu do radiátorů v pokojích.  Krb v obývacím pokoji není nutností pro vytápění, ale možností, jak si zpříjemnit chvíle doma.


Byt nyní obývá 5-ti členná domácnost, ale ani tak měsíční platby nejsou velkou zátěží pro rodinný rozpočet. Za fond oprav + platby SVJ + zálohu za vodu zaplatí měsíčně 4.108,-Kč. K tomu zálohy za plyn 2.190 Kč + elektřina. 


Byt má spoustu dalšího vybavení a užitečných vychytávek, které zpříjemňují majitelům každodenní život. Ty vám ukážu při prohlídce bytu. 


Zavolejte mi a domluvíme si termín.


SHRNUTÍ NEMOVITOSTI:

Dispozice: 

Vlastnictví: 

Celková  plocha:

Konstrukce:

Podlaží:

TUV :

Vytápění:

stav:

Měs.náklady :

4+kk, komora, balkon

osobní

115, 2 m²

cihlová

4.nadzemní podlaží

Plynový kondenzační.kotel 

podlahové vytápění + radiátory

po rekonstrukcí

4.108,- Kč/měs.

Tomáš Hruška jednatel makléř hlava

Ing. Tomáš Hruška


602 488 820
tomas@hruskarealitni.cz

Copyright 2022, Hruška Realitní - Disclaimer