Byt 2+KK+lodžie+sklep, 58 m2

58 m², lodžie, sklep

Hlučín, Viléma Balarína

Cena: 2 890 000,- Kč

Jako realitní makléř jsem poznal většinu novostaveb bytových domů v Ostravě a okolí. Možná taky proto, že jich tu tolik není. Některé jsou zajímavé a některé mě tak neoslovily. Teď jsem měl možnost poznat bytový dům dokončený před několika lety. Tentokrát v Hlučíně.
Tento SZ okraj Ostravy mám rád. Terén je tady mírně kopcovitý, takže o lesy a přírodu není nouze. A k tomu voda - hlučínská štěrkovnu nejde přehlédnout. A Hlučín sám je hezké městečko odkud jste v Ostravě autem za 10 minut. Paráda.
Ze samotného bytu jsou vzdálenosti ještě zajímavější - asi za 3 minuty se dostanete do Penny Marketu nebo Hrušky (potraviny), za 5 minut na zastávku autobusu a za 10 minut do centra města. Má cenu vůbec startovat auto?
A co byt sám? Poslední patra domů kdysi nebyla oblíbená. V zimě tam bylo zima a v létě vedro a někde chyběl výtah - takže nic moc. Ale od té doby se hodně změnilo. Náš byt je bezbariérový - ať už s kočárkem nebo dvoukolákem - nic nebude problém. O teplotní pohodě v zimě a létě psát nebudu, od dob zateplení stěn, střech a plastových oken je to jiný příběh. Ale hlavně...
Tento byt má TERASU. Dost velkou na posezení, na grilování, nebo dokonce na dětský bazének. Má přes 8m2 a je z ní úžasný výhled na jezero a okolí. JZ orientace snad už nemůže být lepší. A dostanete se tu z ložnice i obývacího pokoje.
Samotný byt je ve standardu moderního bydlení: Kvalitní plovoucí podlahy a dlažba, obložkové zárubně a dveře, rohová kuch.linka, spojená kuchyňská a obytná část, velká koupelna s místem na pračku a sušičku a další detaily, které dohromady tvoří moc příjemné a praktické místo pro bydlení.
Dalším pozitivem je velká "komora" = místnost, která je vedle bytu samého a slouží na uskladnění čehokoliv. Dáte tam kola, kočárek lyže, zimní pneu nebo třeba zavařeniny. Má skoro 6m2.
A parkování před domem je vyřešeno vlastním pozemkem - parkovacím stáním. Je jen pro vás.
Samotný byt má plochu 58 m2, ale když k tomu připočtete všechny vychytávky : terasu, komoru a parkovací stání, dělá to dohromady 84 m2. Za mě je to 84 metrů příjemného a moderního prostoru v krásném prostředí.
Psát bych mohl ještě dlouho, ale stejně by se to nevyrovnalo návštěvě tohoto místa. Proto - přijďte se podívat a ujistit se, že jsem si nevymýšlel. Rád vás provedu.

Prodejní cena2 890 000 Kč
Celková plocha84 m²
Vlastnictvíosobní
SklepAno
LodžieAno
VýtahAno
Nadzemní podlaží5/5

Ing. Tomáš Hruška

tel.: +420 602 488 820
email.: tomas@hruskarealitni.cz

Přihlaste se k odběru zajímavosti ze světa nemovitostí

Každý měsíc Vás budeme informovat o zajímavostech a postřezích ze světa nemovitostí.

Níže prosím zadejte svůj email