Byt 3+1, družstevní vl., ul. Závodní, Ostrava - Vítkovice

 

115 m²,  spíž, komora, sklep, lodžie

Ostrava, ul. Závodní

Cena: 1 490 000 Kč

Máme tady byt, který na vás dýchne jinou dobou. Tehdy se ještě nestavěly úsporné paneláky  a standard bydlení byl úplně jiný. Poznáte to už na schodišti které je široké a prostorné. Do každého bytu vedou velké dvoukřídlé dveře s širokým ostěním dřevem obložené. Stropy vysoké přes 3,5 metrů už ani nepřekvapí.
 
Samotný byt je velmi prostorný (115 m²) a jeho dispozice je taky netypická a účelová. Po vstupu do bytu jste v příjemné prostorné předsíni, která kromě pokojů vede do kuchyně, na lodžii a WC. Koupelna má netypicky 2 vchody  - jeden z ložnice. To je příjemné, nemyslíte? Historie dýchne i při pohledu na kamna, která tam majitel nechává. Kdysi byl celý byt vytápěn kamny, takže pokoje mají přístup ke komínům. Dnes je ale v celém bytě ústřední topení a nabízí tak komfort ústředního vytápění. Na podlaze najdete většinou parkety, které jsou v dobrém stavu a k celému prostoru "sedí". V bytě pamatovali i na další prostory mimo bydlení. Ke kuchyni patří samostatná místnůstka - spíž. Pak zde je další místnost, dnes bychom ji nazvali komora. Má velikost menšího pokoje. A díky ní se dá hýbat s dispozicí bytu (vyzděná pouze příčkami) - někdo ji používá jako místnost pro pračku, sušičku a šatnu, někdo si zvětší koupelnu nebo kuchyň atd... Záleží na novém majiteli, má zde prostor pro kreativní vyřádění se.
 
Byt je umístěn na rušnějším místě, proto při volbě nových plastových oken padla volba na speciální akustická. A svou práci dělají dobře. A protože byt je orientován na 2 strany, tak směrem do dvora vidíte i na oplacenou zahrádku, která patří k domu. Pro malé děti prostor jako stvořený. 
 
Tento byt považujeme jako zajímavý svým nekompromisním prostorem a dnes již zapomenutým standardem bydlení. Provedení si dobře poradilo i s umístěním bytu na rušnějším místě, které budete uvnitř vnímat jen minimálně. A cena? Tu jako realitní makléř považuji za velmi příznivou. 
 
Chcete se přijít podívat? Ozvěte se. Rádi vás provedeme. Uvažujete, jak takový byt profinancovat?  Ani tady vás nenecháme na holičkách. Zavolejte a my vám vše ukážeme. Hezký den.
Prodejní cena1 490 000 Kč
Celková plocha115 m²
Vlastnictvídružstevní, bez možnosti převodu
SklepAno
BalkónLodžie
Patro3/4

Ing. Tomáš Hruška

tel.: +420 602 488 820
email.: tomas@hruskarealitni.cz

Přihlaste se k odběru zajímavosti ze světa nemovitostí

Každý měsíc Vás budeme informovat o zajímavostech a postřezích ze světa nemovitostí.

Níže prosím zadejte svůj email