Byt 4+KK+dvojgaráž+balkón

86 m², sklep

Slezská Ostrava, ul. Zapletalova

Cena: 2 200 000,- Kč

Rozmýšlíte se jestli si raději koupit byt nebo dům? Váháte co je pro Vás lepší varianta? Hledáte dostatek prostoru ve svém novém bydlení, balkón kde si dáte ranní kávu nebo večerní skleničku vína? Garáž, kde zaparkujete dvě auta a ještě máte místo na uskladnění věcí? Klid a pohodu okolí? Možná by Vás tento byt mohl zaujmout...
Když jsem poprvé přijela k tomuto domu oslovilo mě místo. Místo které se nachází kousek od centra města, se zoologickou zahradou za domem, krásným venkovním prostorem kde si můžou hrát děti a nebo si jen tak lehnout na deku, školka, škola hned za plotem. Místo, které v Ostravě není tak známé, za to krásné a tiché.
Byt se nachází v posledním, tj. 3. patře a tímto umístěním poskytuje z mého pohledu soukromí a klid. Tento byt byl obýván čtyřčlennou rodinou a je velice dobře funkčně řešený s dostatkem místa a úložných prostor.
Najdete zde šatní skříně dělané na míru, kde můžete uložit oblečení celé rodiny. Ve dvou dětských pokojích se nachází skříňová sestava (součást prodeje), psací stůl a ještě zde najdete prostor na postel a dostatek místa zábavu. Úžasné.
Velká koupelna vám při ranním shonu poskytne dostatek prostoru a pohodlně se zde vejde pračka i sušička.
Obývací pokoj sloučený s kuchyní a východem na balkón je ideálním prostorem pro setkávání celé rodiny po celodenním pracovním shonu. Větší kuchyň určitě ocení kuchařky a pokud máte malé pomocníky, i ti si zde nebudou muset tlačit.
Večer po všem shonu můžete usednout ke skleničce vína na balkón, kde nebudete rušení okolím a můžete si v klidu vychutnávat chvilky klidu.
Součástí prodeje tohoto bytu je nejen dvojgaráž, ale také prostorný sklep.
Pokud toužíte žít v klidném místě Ostravy s výbornou dostupností do centra, ráda vám tento byt ukážu a pomůžu s financováním.

Tento byt je možné převést do osobního vlastnictví.

Prodejní cena2 400 000 Kč
Celková plocha86 m²
Vlastnictvídružstevní
SklepAno
BalkónAno
VýtahNe
PatroPoslední, 3/3

Bc. Markéta Hrušková

tel.: +420 602 358 005
email.: marketa@hruskarealitni.cz

Přihlaste se k odběru zajímavosti ze světa nemovitostí

Každý měsíc Vás budeme informovat o zajímavostech a postřezích ze světa nemovitostí.

Níže prosím zadejte svůj email