Byt 3+KK+balkon

62 m2

Ostrava - Zábřeh, ul. Vyškovická

Cena: 1 630 000,- Kč

Hledáte byt, kde se spojují moderní prvky zařízení s útulností a pocitem domova? Hledáte místo k životu, kde již nebudete muset investovat žádné peníze ani čas a budete se moci ihned nastěhovat? Hledáte životní prostor který bude v dostupnosti obchodních center a přitom kousek od přírody a procházek kolem řeky?
Pokud alespoň jedna otázka vystihuje Vaši představu o novém bydlení, tento byt je zde pro Vás.
Nabízím Vám byt o velikosti 3+KK, 62m2, v osobním vlastnictví. Byt se nachází ve 8.patře, v domě po revitalizaci.
Tento byt prošel před celkovou rekonstrukcí a novému majiteli nabízí komfort prvního uživatele v tomto bytě.
A co zde najdete: samozřejmostí je celá elektřina v mědi, nové plovoucí podlahy ve všech pokojích, nové zárubně a dveře. Velice zdařilá a vkusná rekonstrukce koupelny a WC, přičemž v koupelně najdete vanu, zrcadlo, skříňku a funkční pračku.
Dominantou tohoto bytu je moderní kuchyňská linka, ve které už najdete zabudované všechny elektrospotřebiče. Jedná se o elektrickou varnou desku, troubu, myčku, lednici s mrazákem a pračku. Na všechny tyto spotřebiče se vztahuje záruka a jsou zcela nové.
Z mého pohledu je velice dobře vyřešený spojený prostor mezi kuchyni a obývacím pokojem. Umožňuje tak rodině sdílet všechny okamžiky spolu a i když je žena v kuchyni, má stále přehled o dění v ostatních částech bytu.
Vášnivé kuchařky jistě ocení balkón, na které je možné dát v letě bylinky. Tento prostor může dále sloužit na sušení prádla či jako místo pro kuřáky.
Co více k tomuto bytu říct? Již na první pohled z tohoto bytu sálá útulnost, rodinná pohody, čistota. Pokud toužíte po místě, které by Vám na mnoho let poskytovalo domov, kde se budete vždy rádi vracet, pak tento byt je zde pro Vás.
Pokud Vás moje nabídka zaujala, ozvěte se, moc ráda Vám tento byt ukážu a případně i pomůžu a poradím s financováním.

Nájemní cena1 630 000,- Kč
Celková plocha62 m²
Vlastnictvíosobní
SklepAno
BalkónAno
VýtahAno
Patro8/12

Bc. Markéta Hrušková

tel.: +420 602 358 005
email.: marketa@hruskarealitni.cz

Přihlaste se k odběru zajímavosti ze světa nemovitostí

Každý měsíc Vás budeme informovat o zajímavostech a postřezích ze světa nemovitostí.

Níže prosím zadejte svůj email