Rodinné sídlo Ostrava - Radvanice

Dům 500 m², pozemek cca 19 000 m²

Radvanice, okres Ostrava

Cena: info o ceně v RK

Luxusní sídlo o rozloze 500 m², s udržovaným pozemkem 19 000 m², tenisovým kurtem, vlastním rybníkem  4 000 m², domem pro správce, vnitřním bazénem, prostornými garážemi a technickým zázemím, to je místo které nabízí výjimečné reprezentativní prostory, soukromí,  klid, dostatečný prostor a pohodlí se vším potřebným zázemím. 

Dům se skládá ze dvou částí a tvoří spolu neoddělitelný celek, ale zároveň je možné ho využívat jako dvě samostatné jednotky. 

Celý dům je stylově zařízený, interiér dotváří textilní tapety a unikátní nábytek a vhodně zvolené doplňky, které jsou také součástí prodeje.  Najde zde i rozlehlou garáž pro několik vozidel, velký vnitřní bazén a výtah pro vaše pohodlí. 

V rámci zahrady naleznete špičkový tenisový kurt s umělým povrchem, zarybněný rybník, skleníky, kotce pro psy, krytá stání, dostatečné technické zázemí a bytové jednotky pro správu a údržbu domu.

Celý komplex nabízí novému majiteli dokonalé soukromí, reprezentativní prostory a zázemí pro soukromý život nebo firmu. V kombinaci s  blízkostí centra Ostravy, které je vzdáleno jen 10 min jízdy, se jedná o jedinečnou stavbu v celé aglomeraci Ostravska a velmi zajímavou investici.

Majitel si přeje jednat jen s vážnými zájemci, kteří mohou prokázat svou bonitu. V případě zájmu nebo bližších informací kontaktujte naši realitní kancelář.

 

Prodejní cenainfo o ceně v RK
Celková plochadům 500 m²
Pozemky19 000 m²
Příslušenstvívnitřní bazén, tenisový kurt, zarybněný rybník, zázemí pro správu, rozsáhlý udržovaný pozemek

Ing. Tomáš Hruška

tel.: +420 602 488 820
email.: tomas@hruskarealitni.cz

Přihlaste se k odběru zajímavosti ze světa nemovitostí

Každý měsíc Vás budeme informovat o zajímavostech a postřezích ze světa nemovitostí.

Níže prosím zadejte svůj email